• +420 725 632 460

PRO ZÁKAZNÍKY

Montáž decentrální rekuperace zvládne opravdu každý

Decentrální rekuperaci SEVi 160 a SEVi MULTI si zvládne naistalovat každý, kdo se alespoň rekreačně věnuje kutilství a pracem kolem domu. Můžete instalovat na základě našich manuálů či instruktážních videí. Centrální rekuparaci je důležité dobře naplánovat a začlenit do plánů stavby či rekonstrukce.

sevi-family-small (12)

Zdarma pro klienty

Provádíme bezplatné návrhy na umístění větracích jednotek, vyhotovujeme cenové kalkulace a výpočty průtoku objemu vzduchu.

Letité zkušenosti SEVentilation s výrobou a vývojem jsou znatelné v efektivitě výrobku a jednoduchosti montáže a stále přináší další vývoj větracích systémů se zpětným ziskem tepla pro vaše domovy, který dosahuje účinnosti až 91 %.

  • během hodiny vymění až polovinu celkového množství vzduchu v místnosti při zachování tepelného komfortu
  • snižuje energetickou ztrátu a náklady na vytápění
  • mizí problémy s rosícími se okny, výrazně klesá množství roztočů a škodlivých mikroorganismů v domácnosti, přestává se tvořit plíseň na stěnách a tím udržuje vlhkost objektu na optimální úrovni

Naše, především decentrální jednotky lze použít prakticky všude, je však důležité zvolit vhodnou kombinaci jednotek a jejich rozmístění, které zabezpečí správnou výměnu vzduchu v závislosti k potřebám daného objektu. Nezkušený uživatel by se mohl dopustil chyb, proto nám zašlete podrobné informace o daném objektu a my vám zdarma navrhneme správné umístění a typ rekuperačních jednotek.

V případě samoinstalací rekuperačních jednotek SEVi 160 jsme pro vás připravili instruktážní videa, které jsme umístili i na stránce YouTube.
Tyto instruktážní videa si můžete stáhnout i zde, na naší webové stránce, v oddíle zápatí Ke stažení.

Ozvěte se nám a domluvíme společně detaily a podmínky objednávky. Pokud zvolíte montáž „svépomocí“, zašleme Vám rekuperační jednotky SEVi přepravní službou nebo si je můžete osobně vyzvednout u nás na pobočce.

Decentrální rekuperaci SEVi 160 a SEVi MULTI si zvládne naistalovat každý, kdo se alespoň rekreačně věnuje kutilství a pracem kolem domu. Pokud budete postupovat podle našich manuálů, instalace vám půjde od ruky.
Centrální rekuparaci je důležité dobře naplánovat a začlenit do plánů stavby či rekonstrukce. Odborný dohled či samotnou instalaci můžeme zajistit po předchozí domluvě, ale i zručný kutil či stavební firma zvládne centrální rekuperační systém nainstalovat.

Dlouhodobá záruka zůstává i při instalaci svépomocí. Servis a čištění zvládnete díky jednoduchému postupu bez problémů za pět minut (podrobné instrukce najdete v záložce servis)

video ke zhlédnutí

Představení decentrální rekuperace SEVentilation

Video představuje decentrální větrací systém SEVentilation se zpětným ziskem tepla, které pořídíli kolegové v Německu. Omlouváme se za verzi v němčině, na české verzi pracujeme.

video1
Přehrát video

Instalace decentrálního větracího systému SEVentilation je velmi jednoduchá a zvládnout by ji měl každý. Připravili jsme pro vás instruktážní videa, která najdete na YouTube nebo na našich webových stránkách. 

Zároveň v rámci našich služeb nabízíme instalaci s dohledem, kdy přijedeme a společně nainstalujeme nebo instalaci provedenou tzv. na klíč s našimi certifikovanými techniky nebo obchodními partnery.

RYCHLÝ PŘEHLED NAŠICH REKUPERAČNÍCH JEDNOTEK- decentrální rekuperace