• +420 725 632 460

REFERENCE

To, co nás posunuje dále, jsou spokojení zákazníci.

Už pátým rokem vám pomáháme vytvářet zdravý a harmonický domov. Neustále se rozrůstáme o spolehlivé partnery a kolegy, kteří jsou pravidelně proškolováni aby vám dopřáli ty nejlepší služby.

Na vaší spokojenosti nám záleží

Spokojenost zákazníků je pro nás na prvním místě, proto pro vás neustále hledáme nejvýhodnější a nejlepší možná řešení.

Decentrální rekuperace, to nejlepší řešení pro rodinné domy

Přečtěte si příběhy o tom, jak si rodiny z rodinných domů, nájemníci obytných domů, hoteliéři, či majitelé firem pořídili rekuperaci, jak si pochvalují své rozhodnutí a jak se změnily jejich životy.

Recenze našich zákazníků

Velice si vážíme všech našich zákazníků a jejich názorů, které se s námi rozhodli sdílet. Rádi bychom se o některé z nich podělili i s vámi. Vaše pozitivní hodnocení nás velice těší a všem vám moc děkujeme.

Rekonstrukce staršího rodinného domu – rekuperační jednotky SEVi 160 – Nýřany (16 jednotek). 

“Potřebovali jsme v domě odstranit vlhkost a plíseň, která se vytvořila v místech, kde při snížené teplotě kondenzovala voda. Rekuperace SEVi problém rychle a beze zbytku odstranila. Primární přínos pro nás rekuperace má z pohledu hygieny vzduchu v domě a úspory energie.”             

Petr K.

Rekuperační jednotka SEVi Multi v novostavbě rodinného domu – Přeštice (5 jednotek). 

“Nejdříve jsme přemýšleli o zabudování centrální rekuperace do našeho domu, měli jsme nabídky od několika firem. P. Filip nám předvedl nejnovější jednotku SEVi Multi, která je kombinací centrální i decentrální rekuperace a bylo rozhodnuto.” 

Honza B.

Větrání s rekuperací tepla v novostavbě rodinného domu – Plzeň – jih (10 jednotek SEVi). 

“Manželka mě přesvědčila, že řízené větrání v našem domě potřebujeme. Nebyl jsem tomu příliš nakloněn, ale rozhodně to byl správný krok. Instalace jednotek byla velice jednoduchá a údržba je také. Děkujeme za spolupráci.”

Kubicovi

Větrání s rekuperací tepla v novostavbě rodinného domu – Praha-západ (10 jednotek SEVi). 

“Dlouho jsme váhali, jestli využít decentrální nebo centrální rekuperaci pro naši novostabu. Nakonec jsme se rozhodli správně. Decentrální je mnohem snažší na instalaci a údržbu, a nemáme potrubí vedené celým domem. Zvláště oceňujeme tichý provoz.”

Pavel F.

Větrání s rekuperací tepla v novostavbě rodinného domu – okres Tachov (10 jednotek SEVi). 

“Rozhodli jsme se pro rekuperaci při stavbě našeho domova ze zdravotních důvodů. Syn i manželka trpí na alergie a astma a pravidelně větraný dům bez otevření oken jim neskutečně pomohl.”                                                                                                  

Milan H.

Větrání s rekuperací tepla ve dvougeneračním domě – rekonstrukce – Kožlany (14 jednotek SEVi). 

“V našem domě máme 2 bytové jednotky a rozhodli jsme se pro rekuperační jednotky SEVi z důvodu pravidelného přísunu čerstvého vzduchu. Mnohem lépe se nám spí a celkově žije.”                                                                                                       

Karel N.

Montáž přípravných setů SEVi 160

Rádi vám zdarma zpracujeme návrh na umístění větracích rekuperačních jednotek i cenovou nabídku, zajistíme osobní konzultaci i instalaci na klíč včetně uvedení do provozu.

Máte otázky? Zavolejte nám!

+420 725 632 460

Montáž řídící jednotky SEC Touch s dotykovým ovládáním a montáž přípravných setů SEVi 160