REFERENCE

To, co nás posunuje dále, jsou spokojení zákazníci.

Už pátým rokem vám pomáháme vytvářet zdravý a harmonický domov. Neustále se rozrůstáme o spolehlivé partnery a kolegy, kteří jsou pravidelně proškolováni aby vám dopřáli ty nejlepší služby.

SEVi figurka 15

Na vaší spokojenosti nám záleží

Spokojenost zákazníků je pro nás na prvním místě, proto pro vás neustále hledáme nejvýhodnější a nejlepší možná řešení.

Decentrální rekuperace, to nejlepší řešení pro rodinné domy

Přečtěte si příběhy o tom, jak si rodiny z rodinných domů, nájemníci obytných domů, hoteliéři, či majitelé firem pořídili rekuperaci, jak si pochvalují své rozhodnutí a jak se změnily jejich životy.

Recenze našich zákazníků

Velice si vážíme všech našich zákazníků a jejich názorů, které se s námi rozhodli sdílet. Rádi bychom se o některé z nich podělili i s vámi. Vaše pozitivní hodnocení nás velice těší a všem vám moc děkujeme.

Rekonstrukce staršího rodinného domu – rekuperační jednotky SEVi 160 – Nýřany (16 jednotek). 

“Potřebovali jsme v domě odstranit vlhkost a plíseň, která se vytvořila v místech, kde při snížené teplotě kondenzovala voda. Rekuperace SEVi problém rychle a beze zbytku odstranila. Primární přínos pro nás rekuperace má z pohledu hygieny vzduchu v domě a úspory energie.”         

Petr K.

Rekuperační jednotka SEVi Multi v novostavbě rodinného domu – Přeštice (5 jednotek). 

“Nejdříve jsme přemýšleli o zabudování centrální rekuperace do našeho domu, měli jsme nabídky od několika firem. Pan Filip nám předvedl nejnovější jednotku SEVi Multi, která je kombinací centrální i decentrální rekuperace a bylo rozhodnuto.” 

Honza B.

Větrání s rekuperací tepla v novostavbě rodinného domu – Plzeň – jih (10 jednotek SEVi). 

“Manželka mě přesvědčila, že řízené větrání v našem domě potřebujeme. Nebyl jsem tomu příliš nakloněn, ale rozhodně to byl správný krok. Instalace jednotek byla velice jednoduchá a údržba je také. Děkujeme za spolupráci.”

Kubicovi

Větrání s rekuperací tepla v novostavbě rodinného domu – Praha-západ (10 jednotek SEVi). 

“Dlouho jsme váhali, jestli využít decentrální nebo centrální rekuperaci pro naši novostabu. Nakonec jsme se rozhodli správně. Decentrální je mnohem snažší na instalaci a údržbu, a nemáme potrubí vedené celým domem. Zvláště oceňujeme tichý provoz.”

Pavel F.

Větrání s rekuperací tepla v novostavbě rodinného domu – okres Tachov (10 jednotek SEVi). 

“Rozhodli jsme se pro rekuperaci při stavbě našeho domova ze zdravotních důvodů. Syn i manželka trpí na alergie a astma a pravidelně větraný dům bez otevření oken jim neskutečně pomohl.”                                                                                                  

Milan H.

Větrání s rekuperací tepla ve dvougeneračním domě – rekonstrukce – Kožlany (14 jednotek SEVi). 

“V našem domě máme 2 bytové jednotky a rozhodli jsme se pro rekuperační jednotky SEVi z důvodu pravidelného přísunu čerstvého vzduchu. Mnohem lépe se nám spí a celkově žije.”                                                  

Karel N.

Montáž přípravných setů SEVi 160

Rádi vám zdarma zpracujeme návrh na umístění větracích rekuperačních jednotek i cenovou nabídku, zajistíme osobní konzultaci i instalaci na klíč včetně uvedení do provozu.

Máte otázky? Zavolejte nám!

+420 725 632 460

Montáž řídící jednotky SEC Touch s dotykovým ovládáním a montáž přípravných setů SEVi 160