iCON ventilátory

Volba ze tří velikostí iCON Vám umožňuje vybrat právě tu velikost, která přesně odpovídá velikosti místnosti a požadavkům na výměnu vzduchu. iCON 15 je kruhový a hladký axiální ventilátor. ICON 30 a iCON 60 využívají kombinaci axiálního a radiálního oběžného kola. Nejsou tak kompaktní, ale zato jsou extrémně tiché a tlakově výkonné. Všechny modely jsou standardně v bílé barvě, lze ovšem dodat i barevné provedení a to již od 1 ks.Ventilátor lze zapínat externím vypínačem např. od světla (základní dodávka) nebo jej lze vybavit doplňkovým ovládacím modulem viz. dále.

 

icon15   iCON 15 je ideální pro menší koupelny a toalety. Zapuštěný přímo do zdi nebo stropu působí nenápadně a přesto velmi stylově zvláště v malých prostorech. Maximální průtok je 68 m3/hod, maximální tlak je 32 Pa. Odtahové potrubí o průměru 100 mm může mít délku maximálně 4 m. Napájení je 230 V/50 Hz, příkon 9,2 W.

 

icon30   iCON 30 je velmi tichý a výkonný model. Je možné jej instalovat na stěnu i na strop, a to pro oba způsoby montáže (zapuštěná nebo nástěnná). Je vhodný pro větší toalety, koupelny a spižírny. Maximální průtok je 118 m3/hod, maximální tlak je 80 Pa. Odtahové potrubí o průměru 100 mm může mít délku až 9 m. Napájení je 230 V/50 Hz, příkon 30 W.

 

icon60   iCON 60 je největší z řady iCON. Opět je možná instalace na stěnu i strop formou zapuštěné nebo nástěnné montáže. Výkonem je vhodný pro velké koupelny, domácí kuchyně nebo obytné společné místnosti. Maximální průtok je 260 m3/hod, maximální tlak je 135 Pa. Odtahové potrubí o průměru 150 mm může mít délku až 9 m. Napájení je 230 V/50 Hz, příkon 75 W.

 

icon15   iCON 15 SELV je ideální pro menší koupelny a toalety. Lze jej montovat do zóny 1 (např. sprchový kout). Maximální průtok je 78,8 m3/hod, maximální tlak je 30 Pa. Odtahové potrubí o průměru 100 mm může mít délku maximálně 4 m. Napájení je 12 V DC, transformátor (115x50x35 mm) je součástí dodávky, příkon pouze 7,5 W

 

icon30   iCON 30 SELV je velmi tichý a výkonný model. Lze jej montovat do zóny 1 (např. sprchový kout). Je možné jej instalovat na stěnu i na strop, a to pro oba způsoby montáže (zapuštěná nebo nástěnná). Je vhodný pro větší toalety, koupelny a spižírny. Maximální průtok je 123 m3/hod, maximální tlak je 80 Pa. Odtahové potrubí o průměru 100 mm může mít délku až 9 m. Napájení je 12 V DC, transformátor je součástí dodávky, příkon pouze 13 W.

 

Ovládací moduly

install2

Všechny modely je možné osadit doplňkovými moduly, které společně ze základním ventilátorem vytvoří komfortnější řešení větrání daného prostoru. Mezi základní moduly patří stále oblíbený provázkový (tahový) nebo časový (nastavitelná doba doběhu). Další nabízené moduly již umožňují automatický chod ventilátoru za určitých podmínek. Např. modul HTM spustí ventilátor při dosažení určité vlhkosti v místnosti. Ventilátor je pak v chodu dokud vlhkost neklesne pod nastavenou hodnotu. Tento modul umožňuje i manuální spuštění nezávisle na vlhkosti pomocí integrovaného provázku. Infra moduly reagují na pohyb osob v místnosti. Modul PRTM má nastavitelný časový doběh. Modul PRHTM má navíc i vlhkostní čidlo.

ikona_pdf   Leták iCON

ikona_pdf   Jak vybrat iCON