větrání a rekuperace výstava

VYSTAVUJEME NA X. ROČNÍKU VELETRHU BYDLENÍ A STAVEBNICTVÍ

Největší a nejnavštěvovanější veletrh v metropoli Západních Čech s tématem stavebnictví, bydlení, vytápění a hobby. Plzeň je čtvrté největší město v ČR a spolu s okolím tvoří zajímavý a dynamický region.

Termín: 14. – 16. 10. 2016 (pátek – neděle)

Místo konání: Hala TJ Lokomotiva, Úslavská 2357/75, 326 00 Plzeň Slovany

OTEVÍRACÍ DOBA:
pá – so | 9.00 – 18.00 , ne | 9.00 – 17.00

Kdo se chystá stavět dům, může si vybrat z nabídky pasivních, nulových i energeticky plusových domů, které firmy postaví podle individuálních požadavků klienta. Dále si můžete  vybrat z nabídky stínící techniky, jako jsou žaluzie, sítě proti hmyzu, venkovní rolety, ploty, brány a garážová vrata. Pokud máte starší dům a potýkáte se s vlhkostí, můžete se blíže seznámit s ocelovou sanací zdiva nebo řízeným větráním se zpětným ziskem tepla, které zbavuje dům zatuchliny a plísní. Pro lepší a útulnější dotvoření interiéru budou k dispozici zajímavé interiérové dveře, kování a zárubně.

Hitem letošního ročníku je úspora za vytápění. Odborníci vám navrhnou, jak ušetřit finance z rodinného rozpočtu využitím moderních typů kotlů, ekopaliva, tepelných čerpadel nebo solárních panelů. Úsporu docílíte i správnou tepelnou izolací domu, sanací zdiva proti vlhkosti nebo těmi správnými okny.

VSTUPNÉ:

  • Dospělí: 50 Kč
  • Děti: 20 Kč