Rekuperace SEVi 160 větrá moderní domy Easy Homes

Každý dům potřebuje kvalitní větrání a dřevostavby nejsou výjimkou. To dobře vědí projektanti z Easy Homes Solutions. Proto do rodinných domů, které navrhují, umísťují rekuperační jednotky SEVi 160.

Dřevostavby na klíč

Výrobce rodinných domů Easy Homes Solution, s. r. o, působí na trhu již od roku 2013 a má za sebou již více než 150 realizací. V Easy Homes se specializují na modulové dřevostavby na bázi mobilních domů, které jsou skvělé nejen jako rodinné domy či chaty, ale také jako elegantní provozovny pro podnikání, budovy pro lesní školky nebo kanceláře. Dřevostavby jsou vyráběny ve výrobní hale v Třemošné u Plzně, odkud se přivážejí přímo na pozemek zákazníka. V roce 2020 zařadili do svého portfolia kromě bungalovů i dvoupatrové stavby.

 

 

Mezi hlavní výhody dřevostaveb od Easy Homes patří:

  • rychlé dodání – u menších modulových dřevostaveb za 45 –90 dní od objednání,
  • nízké provozní náklady díky dobrým izolačním vlastnostem dřevostaveb,
  • moderní vzhled
  • a v neposlední řadě rozumná cena.

 

 

Pro zvýšení komfortu rodinného bydlení využívá společnost Easy Homes do svých dřevostaveb decentrální rekuperační jednotky SEVi 160 od německého výrobce Seventilation. Větrací jednotky zajišťují pravidelnou výměnu vzduchu v interiéru. Tím mimo jiné zabraňují vzniku plísní. V dobře větrané místnosti se člověku lépe pracuje i odpočívá. Jednotky jsou tiché, elegantní a téměř nenápadné. Navíc nezabírají téměř žádné místo! Jsou totiž uloženy přímo v obvodové stěně dřevostavby.

Pokud zvažujete realizaci dřevostavby, neváhejte se obrátit na odborníky z Easy Homes na www.easyhomes.cz. Pokud již dřevostavbu máte, nebo ji plánujete a chcete zjistit více o rekuperaci do dřevostavby, neváhejte nás kontaktovat.